Стіл-саладетта Tefcold SA914 — професійне холодильне обладнання для зберігання та подачі салатів, закусок та інших продуктів, що потребують низької температури. Він виконаний з нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність та легкість у догляді, та оснащений висувними ящиками для зручної організації робочого простору.
Особливості:
- Нержавіюча сталь: Міцна та легка у догляді конструкція.
- Автовідтайка: Запобігає утворенню льоду та снігу.
- Висувні скриньки: Зручне зберігання та доступ до продуктів.
- Регульовані ніжки: Забезпечують стабільність на нерівних поверхнях.
- Вентильоване охолодження: рівномірний розподіл холоду по поверхні.
Переваги:
- Зручність: Легкість в організації та експлуатації.
- Довговічність: Нержавіюча сталь гарантує надійність.
- Універсальність: Підходить для кафе, ресторанів та інших підприємств.
Застосування:
- Ресторани та кафе: Для зберігання та подачі продуктів при низькій температурі.
- Крами та гастрономи: Для швидкого обслуговування клієнтів.
- Кулінарні виробництва: Для організації робочого процесу.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для салатів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tefcold |
| Країна виробник | Данія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 70 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня довжина | 830 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага хладагента | 68 R410A |
| Внутрішня висота | 500 |
| Внутрішня глибина | 515 |
| Вхідна потужність | 0.155 Вт |
| Висувні ящики | 4 висувних ящика GN1/1 |
| Висота | 87.70 см |
| Довжина: | 90.00 см |
| Використовуваний холодоагент | R600a |
| Кліматичний клас обладнання | 4 |
| К-ть на 40-футовий контейнер | 72 |
| Кількість дверей і тип | 4 |
| Кількість і тип полиць | Гратчасті білі полиці |
| Кількість ніжок | 4 |
| Максимальна підтримувана температура | +10 |
| Максимальне енергоспоживання | 1040 кВт ⁇ год/рік |
| Матеріал внутрішньої обробки | SS304 |
| Матеріал зовнішньої обробки | SS304 |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Загальний об`єм | 260 л |
| Корисний об'єм | 230 |
| Потр-е ел/ен в добу | 2.85 кВт |
| Споживана потужність | 0.119 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Витрата холодоагенту | 68 г |
| Термометр | Так |
| Тип контролера | електронний |
| Тип ніжок | регульовані ніжки |
| Тип розморожування | автоматична |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 70.00 см |
| Енергетична класифікація | C |
- Ціна: 86 561 ₴





