Frosty S903PZ – стіл спеціально розроблений для сервірування піци.
Особливості:
- Міцні матеріали: Виготовлений із міцної сталі для надійності та довговічності.
- Просте складання: Легко збирається без спеціальних інструментів.
- Простір для піци: Велика поверхня стільниці підходить для сервірування піц різних розмірів.
- Стійка опора: Чотири міцні ніжки забезпечують стабільність.
Переваги:
- Зручність використання: Ідеально для сервірування піци, забезпечує комфорт та зручність при роботі.
- Привабливий вигляд: Стильний дизайн додає елегантності та привабливості.
- Універсальне застосування: Підходить як для ресторанів та кафе, так і для домашнього використання.
Область застосування:
- Ресторани та кафе: Ідеально для сервірування піци, забезпечує зручність для персоналу та клієнтів.
- Домашнє використання: Прекрасне доповнення до вашої кухні для комфортної подачі піци та інших страв.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 102.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 136.50 см |
| Максимальна підтримувана температура | +10 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 43 |
| Матеріал внутрішньої обробки | нержавіюча сталь (AISI 304) |
| Наявність салат-бару | без вітрини |
| Обсяг столу | 365 л |
| Споживана потужність | 0.23 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Розташування холодильного агрегату | знизу |
| Стільниця | граніт |
| Ширина | 70.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 |
- Ціна: 63 567 ₴





