Стол для піци Frosty PZ2600TN забезпечує оптимальні умови для підтримки температури та сервірування піци, зберігаючи її свіжість та апетитний вигляд.
Особливості:
- Термостатичний контроль: Інтегрований термостат для точного регулювання температури.
- Простір для зберігання: Зручне місце для зберігання інгредієнтів та посуду.
- Міцна конструкція: Високоякісні матеріали для довговічності.
- Просте складання: Легке складання без необхідності у спеціальних інструментах.
Переваги:
- Збереження тепла: Забезпечує тривале збереження тепла піци під час подачі.
- Зручність використання: Просте налаштування температури для оптимального сервірування.
- Просторе зберігання: Дозволяє зручно зберігати інгредієнти та посуд поруч із робочою зоною.
Область застосування:
- Піцерії та ресторани: Ідеально для професійного сервірування піци.
- Кафе та кухні громадського харчування: Забезпечує оптимальні умови для зберігання та сервірування піци.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | холодильний стіл |
| Висота | 80.00 см |
| Довжина: | 150.00 см |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Призначення | Для піци |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип розташування холодильного агрегату | вбудований |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 310 |
- Ціна: 64 108 ₴



