
Гофровані пакети 90mk Petros T10 20х24 см
- Немає в наявності
- Код: P05053
532 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Вакуумні пакети Т10 20х24 см ТМ PETROS (Італія) ідеально підходять для якісного зберігання та викладення продуктів у супермаркетах та на професійних кухнях. Вони зберігають зовнішній вигляд продуктів та забезпечують їх доступність для покупців.
Застосування:
- Упаковка заморожених та охолоджених продуктів (м'ясо, риба, пельмені, вареники).
- Упаковка сухих продуктів (крупи, горіхи, кава, чіпси).
- Демонстрація продуктів у вітринах, зберігаючи їхню привабливість.
Особливості:
- Розмір: 20х24 см.
- Прозорі стіни для зручного огляду вмісту.
- Висока міцність та надійність.
- Підходить для вакуумного пакування, забезпечуючи тривале зберігання без втрати якості.
Область застосування:
- Супермаркети, магазини, професійні кухні, ресторани, кафе, їдальня.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 15.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 24.00 см |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Призначення | Для зберігання |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 20.00 см |
- Ціна: 532 ₴





