Пакети вакуумні Т10 30х40 см ТМ PETROS (Італія) ідеально підходять для зберігання та викладення продуктів у супермаркетах та на професійних кухнях. Вони захищають продукти та зберігають їх привабливий зовнішній вигляд.
Для чого використовуються пакети:
- Зберігання заморожених та охолоджених продуктів (м'ясо, риба, пельмені, вареники).
- Демонстрація продуктів у вітринах магазинів.
- Упаковка сухих продуктів (крупи, горіхи, кава, чіпси) на професійних кухнях.
Особливості:
- Розмір: 30х40 см.
- Прозорі стіни для зручного огляду.
- Висока міцність та надійність.
- Підходять для вакуумного пакування, забезпечуючи тривале зберігання продуктів.
Застосування:
- Супермаркети та магазини для викладення продуктів.
- Професійні кухні для пакування продуктів.
- Ресторани, кафе, столові для пакування сухих та заморожених продуктів.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 15.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 40.00 см |
| Довжина шва | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Призначення | Для зберігання |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 30.00 см |
- Ціна: 1 328 ₴






