
Гофровані пакети в рулоні Petros 20х600 см
- Немає в наявності
- Код: P05055
602 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Гофровані пакети в рулоні 20х600 см — ідеальні для пакування продуктів у вакуумних пакувальних системах. Вони забезпечують міцний захист, продовжуючи термін зберігання та зберігаючи свіжість.
Особливості:
- Розмір: 20 см х 600 см.
- Товщина: 100 мікрон.
- Гофрована структура для кращого вакуумного ущільнення.
- Універсальні для вакуумних пакувальників.
Переваги:
- Захищають від вологи, пилу, бактерій.
- Герметична упаковка запобігає проникненню повітря.
- Підходять для заморожування та тривалого зберігання.
- Зручні у використанні, можна нарізати за потрібним розміром.
Застосування:
- Професійні кухні, ресторани, кафе.
- Супермаркети, магазини.
- Домашнє використання для пакування продуктів.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 5.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 20.00 см |
| Довжина шва | 200 мм |
| Призначення | Для зберігання |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 5.00 см |
- Ціна: 602 ₴


