
Камерний вакууматор 8 м.куб/год Lavezzini Top Baby LCD
- Немає в наявності
- Код: P44366
129 643 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Камерний вакууматор Lavezzini Top Baby LCD - передове обладнання для професійного використання у сфері харчового виробництва та кулінарії. Забезпечує високий рівень вакуумування, зберігаючи свіжість та якість продуктів.
Особливості:
- Передавня технологія: Гарантує високу ефективність та якість вакуумування.
- рідкокристалічний дисплей (LCD): Інтуїтивний контроль процесу та налаштування параметрів.
- Простота використання: Зручні кнопки та інтерфейс для максимальної зручності.
- Компактний дизайн: Економія місця на кухні завдяки компактним розмірам.
- Висока продуктивність: Швидке та ефективне вакуумування великих обсягів продуктів.
Переваги:
- Збереження свіжості: Запобігає окисленню та зберігає поживні речовини продуктів.
- Збільшення терміну зберігання: Продовжує термін зберігання, скорочуючи втрати та витрати на закупівлю.
- Раціональне використання простору: Оптимально використовує кухонний простір.
- Гарантована якість: Забезпечує рівномірне проникнення маринадів та приправ для високої якості та смаку страв.
Область застосування:
- Ресторани
- Кафе
- Піцерії
- Продуктові магазини
- Виробничі підприємства
- Кейтерингові компанії
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Камерні вакуумні пакувальники
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavezzini |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 38.00 кг |
| Вид товару | пакувальник вакуумний |
| Висота | 42.00 см |
| Довжина: | 41.00 см |
| Довжина зварювальної планки | 300 |
| Кількість програм роботи | 20 шт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Продуктивність | 8 |
| Тип | камерний |
| Тип підключення | електро |
| Управління | Сенсорне |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 46.00 см |
- Ціна: 129 643 ₴

