
Стіл для піци 368 л Hurakan HKN-GXPZ3GR холодильний з гранітною поверхнею
- Немає в наявності
- Код: P46676
66 107 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Стіл для піци 368 л Hurakan HKN-GXPZ3GR - ідеальне рішення для піцерій та ресторанів, де важливо зберегти свіжість та якість страв. Володіючи холодильними функціями та гранітною поверхнею, він забезпечує оптимальні умови для приготування та зберігання піци.
Особливості:
- Холодильні функції підтримують оптимальну температуру для зберігання продуктів, зберігаючи їх свіжість.
- Гранітна поверхня забезпечує міцне місце для приготування піци, що легко миється.
- Просторий об'єм 368 літрів дозволяє зберігати всі необхідні інгредієнти та продукти.
- Ефективна система охолодження рівномірно розподіляє холод по всій камері.
Переваги:
- Зберігає свіжість та якість продуктів, які використовуються для приготування піци.
- Гранітна поверхня забезпечує зручне та гігієнічне місце для роботи.
- Привабливий та професійний дизайн підходить для будь-якої піцерії чи ресторану.
- Висока якість матеріалів та компонентів забезпечує довговічність обладнання.
Область застосування:
- Піцерії
- Ресторани
- Кафе
- Фаст-фуд закладу
- Кейтерингові компанії
Основні характеристики
- 220 В
- 0,24 кВт
- R290
- клас енергоспоживання E
- кліматичний клас - 4
- матеріал корпуса нержавіюча сталь
- об`єм 368 л
- корпус - сірий
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мінімальна робоча температура | +2 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 166.00 кг |
| Висота | 100.00 см |
| Довжина: | 140.00 см |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кліматичний клас обладнання | 4 |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.24 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Розташування агрегату | нижнє |
| Тип охолодження | статичний |
| Хладогент | R290 |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 70.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 |
- Ціна: 66 107 ₴

