
Гладкі пакети Orved 25х35см для вакуумного пакування
- Немає в наявності
- Код: P49275
817 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Гладкі пакети Orved розміром 25х35 см призначені для вакуумного пакування продуктів. Виготовлені із багатошарової плівки з високим бар'єром, вони надійно захищають продукти від зовнішніх впливів та зберігають свіжість.
Особливості:
- Розмір 25х35 см, підходить для різних продуктів.
- Багатошарова плівка забезпечує високу міцність та герметичність.
- Гладка поверхня для зручного пакування.
- Товщина 95 мікрон для стійкості до проколів та пошкоджень.
Переваги:
- Довгострокове збереження свіжості та смакових якостей.
- Захист від окислення, вологи та бактерій.
- Універсальність: підходять для м'яса, риби, овочів, фруктів, сирів та інших продуктів.
- Економічне рішення для зберігання та транспортування.
Застосування:
Ідеальні для ресторанів, кафе, супермаркетів та харчових виробництв, а також для домашніх господарств, які бажають продовжити термін зберігання як свіжих, так і приготовлених продуктів.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orved |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 8.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 30.00 см |
| Довжина шва | 250 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Тип | гладкі для зберігання |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 20.00 см |
- Ціна: 817 ₴


