Піцерійний холодильний стіл Reednee S903PZ — це функціональне рішення для професійних кухонь, що поєднує містке холодильне відділення, міцну гранітну стільницю та стабільне охолодження. Ідеально підходить для приготування піци та інших страв із постійним доступом до охолоджених інгредієнтів.
Особливості піцерійного столу 342л Reednee S903PZ:
- Загальний об'єм: 342 л
- Кількість дверей: 3
- Робоча поверхня: граніт
- Температурний режим: +2…+8 °C
- Стабільна робота при температурі навколишнього середовища до +33 °C
- Внутрішнє та зовнішнє оздоблення: нержавіюча сталь S/S 201
- Хладагент: R290
- Автоматичне випаровування талої води
Переваги столу піцерійного 342л Reednee S903PZ:
- Міцна гранітна стільниця — зручна для роботи із тестом
- Містке холодильне відділення під робочою зоною
- Економічний та екологічний холодоагент R290
- Стійкість до інтенсивної експлуатації
- Простота догляду та санітарної обробки
Область застосування піцерійного столу 342л Reednee S903PZ:
- Піцерії
- Кафе та ресторани
- Фудкорти
- Пекарні
- Заклади швидкого харчування
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 342 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | стіл піцерійний |
| Висота | 105.00 см |
| Довжина: | 136.50 см |
| Випаровування талої води | Так |
| Кількість дверей | 3 шт. |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Марка стали | S/S 201 |
| Матеріал внутрішньої обробки | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал зовнішньої обробки | нержавіюча сталь |
| Наявність борту | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.31 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Хладогент | R290 |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70.00 см |
- Ціна: 60 467 ₴


