Стол для піци Rauder SRP S903
це якісне та зручне обладнання, спеціально розроблене для приготування та подачі піци. Він забезпечує стабільність та надійну підтримку під час роботи та є відмінним вибором для піцерій, кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування.
Особливості Rauder SRP S903:
- Міцна конструкція з високоякісних матеріалів забезпечує тривалий термін служби.
- Простора робоча поверхня дозволяє зручно розміщувати та готувати декілька піц одночасно.
- Практичний дизайн з бортами або підставками запобігає скоченню інгредієнтів та полегшує роботу з тестом.
- Стійкі ніжки забезпечують стабільність та безпеку.
Стіл для піци Rauder SRP S903 широко використовується у закладах громадського харчування, де піца є популярною стравою. Він також може бути корисним у домашніх умовах для приготування піци на сімейних та дружніх вечорах.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | стіл для піци |
| Місткість гастроемкостей GN | 8хGN1/6 |
| Висота | 105.00 см |
| Довжина: | 136.00 см |
| Кліматичний клас обладнання | SN, N, ST |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 33 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.23 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 70.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 |
- Ціна: 51 415 ₴




