
Камерний вакууматор Lavezzini Optima є напівавтоматичним пристроєм, спеціально розробленим для професійного використання в різних галузях.
Особливості:
- Корпус із нержавіючої сталі: Забезпечує надійність та довговічність.
- Розміри камери: 360х400x190 мм, підходять для різних розмірів продуктів, що упаковуються.
- Зварна планка: Довжина 350 мм для ефективної герметизації упаковок.
- Вакуумний насос: Продуктивність 10 м³/год для швидкого створення вакууму.
- Електронна панель керування: Для точного налаштування процесу упаковки.
Переваги:
- Висока продуктивність вакуумування.
- Простота у використанні та ефективність роботи.
- Ідеально підходить для ресторанів, кафе, пекарень, м'ясопереробних підприємств та інших виробничих об'єктів.
Область застосування:
- Ресторани та кафе: Для вакуумного пакування продуктів перед зберіганням або приготуванням.
- Пекарні: Для пакування випічки зі збереженням свіжості.
- М'ясопереробні підприємства: Для упаковки м'ясних виробів.
- Продуктові виробничі лінії: Для пакування сипких та рідких продуктів.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Камерні вакуумні пакувальники
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lavezzini |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вакуумний насос | 10 м3/годину |
| Вага | 40.00 кг |
| Вид товару | пакувальник вакуумний |
| Висота | 40.00 см |
| Довжина: | 53.00 см |
| Довжина зварювальної планки | 350 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Панель управління | електронна |
| За типом конструкції | камерний |
| Споживана потужність | 0.45 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Тип | напівавтомат |
| Тип підключення | електро |
| Колір | Сірий |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 42.00 см |
- Ціна: 90 430 ₴




