Стіл піцерійний 257 л Reednee PS900 - надійне та зручне обладнання для піцерій та інших закладів громадського харчування.
Особливості:
- Простора робоча поверхня: Зручність роботи та організації процесу приготування.
- Місткі ящики: Зберігання інгредієнтів у зручному місці для спрощення підготовки страв.
- Міцна конструкція: Високоякісні матеріали для надійності та довговічності.
- Зручність у прибиранні: Швидке та ефективне прибирання для підтримки гігієни на кухні.
Переваги:
- Збільшення продуктивності: Ефективна організація простору для підвищення продуктивності.
- Оптимізація процесу роботи: Максимальна оперативність та точність у виконанні завдань.
- Довговічність та надійність: Гарантія тривалого терміну служби, економія на заміні та ремонті.
Область застосування:
- Піцерії
- Ресторани
- Кафе
- Фаст-фуд закладу
- Кейтерингові компанії
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 92 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 шт. |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 257 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | стіл піцерійний |
| Місткість гастроемкостей GN | 5 x GN 1/6 |
| Висота | 101.00 см |
| Довжина: | 90.00 см |
| Випаровування талої води | Так |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Матеріал внутрішньої обробки | нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Панель управління | електронна |
| Споживана потужність | 0.23 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Тип охолодження | статичний |
| Товщина стінок термоізоляції | 40 мм |
| Хладогент | R290 |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 70.00 см |
- Ціна: 39 410 ₴


