Стіл для піци Rauder SRP Z1610TN
це практичне та надійне обладнання, розроблене спеціально для приготування та сервірування піци. Він чудово підходить для піцерій, ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування, де піца є популярною.
Особливості Rauder SRP Z1610TN:
- Міцна конструкція з високоякісних матеріалів забезпечує тривалий термін служби.
- Простора робоча поверхня дозволяє зручно працювати з тестом та начинкою.
- Підставка для піци полегшує процес сервірування та запобігає пошкодженню готових страв.
- Зручні колеса забезпечують мобільність та легкість переміщення столу.
- Практичний дизайн адаптований спеціально для роботи з піцею.
Стіл для піци Rauder SRP Z1610TN знаходить широке застосування у закладах громадського харчування, де піца – популярна страва. Його можна використовувати в піцеріях, ресторанах, кафе, фуд-кортах і навіть домашньої кухні для приготування смачної піци.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 257.00 кг |
| Вид товару | стіл для піци |
| Висота | 100.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 151.00 см |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 33 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 390 |
| Споживана потужність | 0.3 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 80.00 см |
- Ціна: 93 481 ₴






