Стіл піцерійний 275 л Reednee PS200 - функціональне та елегантне обладнання, спеціально розроблене для використання в піцеріях та інших закладах громадського харчування.
Особливості:
- Просторий об'єм: Місткість 275 літрів для зручного розміщення інгредієнтів та приправ.
- Ергономічний дизайн: Зручне розташування та плавні лінії для комфортної роботи.
- Високоякісні матеріали: Міцна конструкція з довговічних матеріалів.
- Практичність: Зручні скриньки та полиці для зберігання інструментів та приладдя.
Переваги:
- Ефективність: Оптимізує процес підготовки піци, збільшуючи продуктивність та якість обслуговування.
- Надійність: Стабільна робота без необхідності регулярного ремонту.
- Естетика: Стильний дизайн надає кухні елегантного вигляду.
- Універсальність: Підходить для різних кулінарних операцій.
Область застосування:
- Піцерії
- Ресторани
- Кафе
- Фуд-корти
- Кейтерингові компанії
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 80 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид охолодження | статичний |
| Вид товару | стіл піцерійний |
| Місткість гастроемкостей GN | 5хGN1/6-150 |
| Висота | 101.00 см |
| Довжина: | 90.00 см |
| Випаровування талої води | Так |
| Компресор | Embraco |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Матеріал внутрішньої обробки | нержавіюча сталь SS201 |
| Матеріал зовнішньої обробки | нержавіюча сталь SS201 |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Панель управління | електронна |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Хладогент | R290 |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 70.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 |
| Кількість полиць | 2 |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 275 |
- Ціна: 41 870 ₴


