Стіл піцерійний Tecnodom SLV02AL - високоякісне та функціональне обладнання для професійних кухонь. Міцна конструкція, простора робоча поверхня, зручність зберігання та регульовані ніжки роблять його ідеальним для піцерій та ресторанів.
Особливості:
- Міцна конструкція: Довгий термін служби та надійність.
- Простора робоча поверхня: Велика площа для роботи з тестом та інгредієнтами.
- Зручність та функціональність: Висувні ящики та полиці для зручного зберігання інструментів та продуктів.
- Регульовані ніжки: Адаптація під індивідуальні вимоги та стабільність.
Переваги:
- Ефективність робочого процесу: Оптимальні умови для підготовки піци, підвищуючи продуктивність.
- Простота обслуговування: Легко миється, забезпечує високі стандарти гігієнічності.
- Універсальність використання: Підходить для піцерій, ресторанів та закладів громадського харчування.
Область застосування: Ідеально підходить для використання на піцеріях, ресторанах та кухнях громадського харчування, поєднуючи зручність, міцність та стильний дизайн.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид охолодження | динамічне |
| Вид товару | стіл піцерійний |
| Висота | 98.00 см |
| Довжина: | 90.40 см |
| Максимальна підтримувана температура | +6 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Регулювання ніжок по висоті | Так |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип дверей | глухі |
| Хладогент | R452А |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 70.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 |
| Матеріал стільниці | Нержавіюча сталь |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 210 |
- Ціна: 89 545 ₴


