Пакети для вакуумного пакування Т10 30х40 см (ТМ PETROS) забезпечують оптимальні умови зберігання продуктів, захищаючи їх від бактерій, вологи та кисню, що допомагає продовжити термін зберігання та зберегти смак.
Переваги:
- Продовження терміну зберігання продуктів.
- Захист від мікробів, бактерій та забруднювачів.
- Збереження аромату та смакових якостей.
Особливості:
- Розмір: 30х40 см.
- Висока міцність та надійність.
- Сертифіковано для харчової промисловості.
- Прозорі для зручного огляду вмісту.
Застосування:
Ідеальні для професійних кухонь, ресторанів, кафе, їдалень, а також підприємств харчової галузі.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 15.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 40.00 см |
| Довжина шва | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Призначення | Для зберігання |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 30.00 см |
- Ціна: 1 118 ₴






