
Гофровані пакети 90mk Petros T10 15x30 см
- Немає в наявності
- Код: P05052
495 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Пакети вакуумні Т10 15х30 см ТМ PETROS (Італія) — ідеальний вибір для зберігання та викладення продуктів, забезпечуючи захист та збереження їхнього зовнішнього вигляду.
Застосування:
- Упаковка заморожених та охолоджених продуктів (м'ясо, риба, пельмені, вареники).
- Упаковка сухих продуктів (крупи, горіхи, кава, чіпси).
- Для демонстрації продуктів у вітринах магазинів.
Особливості:
- Розмір: 15х30 см.
- Прозорі стіни для зручного огляду вмісту.
- Висока міцність матеріалу.
- Підходить для вакуумного пакування, забезпечуючи тривале зберігання.
Область застосування:
- Супермаркети та магазини.
- Професійні кухні.
- Ресторани, кафе та їдальні.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.00 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 15.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 30.00 см |
| Довжина шва | 150 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Призначення | Для зберігання |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 15.00 см |
- Ціна: 495 ₴





