
Термопакувальна машина Forpack TE-39 1-но секційна 227*178
- Немає в наявності
- Код: P05075
49 878 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Термопакувальна машина FORPACK TE-39 — 1-секційна система для зварювання поліпропіленових лотків, виконана з нержавіючої сталі для довговічності та корозійної стійкості.
Особливості:
- Електронна панель із сенсорним екраном для точного налаштування температури.
- Контурне обрізання плівки для акуратної упаковки.
- Легка заміна матриці.
- Посилені тримачі та ножі для високої міцності.
- Компактна конструкція для зручності експлуатації.
Переваги:
- Висока продуктивність та якість упаковки.
- Простота в налаштуванні та експлуатації.
- Довговічність завдяки нержавіючій сталі.
Застосування:
Підходить для упаковки продуктів у поліпропіленові лотки у харчовій промисловості, ресторанах, кафе, а також у магазинах та супермаркетах.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Камерні вакуумні пакувальники
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 23.50 кг |
| Вид товару | термопакова машина |
| Висота | 37.00 см |
| Довжина: | 51.50 см |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна підтримувана температура | +250 |
| Максимальна тривалість циклу | 2 с |
| Максимальна продуктивність шт./год | 500 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна тривалість циклу | 0.5 с |
| Мінімальна робоча температура | +50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Панель управління | електронна |
| Споживана потужність | 0.7 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип | без вакууму |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 25.00 см |
- Ціна: 49 878 ₴




