Камерний вакууматор Hendi 975398 Kitchen Line — професійний пристрій для вакуумного пакування з високою продуктивністю та зручністю у використанні.
Особливості:
- Корпус та камера з нержавіючої сталі для довговічності та легкості догляду.
- Прозора кришка з ABS-пластику для контролю процесу упаковки.
- Регулювання часу вакуумного циклу та запаювання для точного налаштування.
- Цифровий дисплей для контролю рівня вакууму.
- Продуктивність насоса 77 л/хв для швидкої роботи.
Переваги:
- Зручність використання: легкість у налаштуванні та експлуатації.
- Ідеальний для різних продуктів: безліч налаштувань для різних типів упаковки.
- Міцний корпус із нержавіючої сталі.
- Компактність: займає мінімум простору, не втрачаючи у продуктивності.
Область застосування:
- Ресторани та готелі: для зберігання та пакування продуктів.
- Харчове виробництво: для вакуумного пакування продуктів.
- Кулінарні майстерні та магазини: для упаковки у герметичні вакуумні пакети.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Камерні вакуумні пакувальники
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 24.00 кг |
| Вид насоса | насос із повітряним охолодженням |
| Вид товару | вакууматор |
| Внутрішня висота | 110 |
| Внутрішня довжина | 300 |
| Внутрішня ширина | 350 |
| Висота | 36.00 см |
| Довжина: | 42.00 см |
| Матеріал | ABS пластик Lancerжавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.63 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Продуктивність насоса | 4,6 |
| Розмір | 429x359x(H)345 |
| Зварювальний планка | 295 мм |
| Сфера застосування | кухня |
| Тип | безкамерна |
| Потрібне встановлення електриком | Немає |
| Встановлення потрібне сантехніком | Немає |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 35.00 см |
- Ціна: 60 770 ₴






