
Стіл для піци 390 л Hurakan HKN-GXPZ2GR холодильний з гранітною поверхнею
- Немає в наявності
- Код: P46675
75 562 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Стол для піци 390 л Hurakan HKN-GXPZ2GR - ідеальне рішення для зберігання та приготування піци у професійних кухонних умовах.
Особливості:
- Холодильний відсік забезпечує надійне охолодження інгредієнтів та готових піц, підтримуючи свіжість.
- Гранітна поверхня ідеально підходить для приготування тіста та складання піци, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла.
- Великий обсяг дозволяє зручно зберігати інгредієнти та приладдя.
- Ергономічний дизайн забезпечує комфортне використання.
Переваги:
- Зберігає свіжість продуктів та підвищує продуктивність кухонного персоналу.
- Міцні матеріали та надійна конструкція гарантують довговічність.
- Привабливий зовнішній вигляд додає професіоналізму до вашого закладу.
Область застосування:
- Ресторани, кафе
- Піцерії, фаст-фуд закладу
- Виробничі кухні
- Кейтерингові компанії
Основні характеристики
- 220 В
- 0,22 кВт
- R290
- кліматичний клас - 4
- матеріал корпуса нержавіюча сталь
- об`єм 390 л
- корпус - сірий
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 |
| Мінімальна робоча температура | +2 град. |
| Колір корпусу | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 275.00 кг |
| Висота | 100.00 см |
| Довжина: | 151.00 см |
| Клас енергозбереження | C |
| Кліматичний клас обладнання | 4 |
| Максимальна підтримувана температура | +8 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.22 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Тип охолодження | динамічне |
| Хладогент | R290 |
| Колір | Сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 80.00 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 2 |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 390 |
- Ціна: 75 562 ₴

