
Гофровані пакети Orved 25х35см для приготування у вакуумі
- Немає в наявності
- Код: P49279
967 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 000 ₴
- +380 (50) 487-16-10Відділ продажу
- +380 (50) 450-11-05Viber/Telegram
Пакети для вакуумного пакування Orved із багатошарової плівки надійно захищають продукти від вологи та кисню, продовжуючи термін їх зберігання. Їхня гладка поверхня та розмір 25x35 см роблять їх універсальними для всіх типів продуктів.
Особливості:
- Багатошарова плівка з високими бар'єрними властивостями.
- Гладкість покращує герметичність.
- Підходять для всіх продуктів.
Переваги:
- Продовжують термін зберігання.
- Міцні, надійні.
- Універсальні для використання.
Застосування:
Підходять для ресторанів, кейтерингу та домашньої кухні.
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Пакети для вакууматора
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orved |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.00 кг |
| Вид товару | пакети |
| Висота | 5.00 см |
| Гарантійний термін | 14 |
| Довжина: | 25.00 см |
| Довжина шва | 250 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Тип | гофровані для sous vide |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 30.00 см |
- Ціна: 967 ₴




