Піцерійний холодильний стіл Tecnodom P-SLV02AI — компактне та функціональне рішення для професійної кухні. Оснащений гранітною робочою поверхнею, надставкою під гастроємністю GN 1/6 та динамічним охолодженням, що забезпечує зручність приготування та правильне зберігання інгредієнтів для піци.
Особливості піцерійного столу 148л Tecnodom P-SLV02AI:
- Загальний об'єм: 148 л
- 2 відчинені двері
- Надставка з нержавіючої сталі на 5 гастроємностей GN 1/6
- Гранітна робоча поверхня
- Тип охолодження: динамічний
- Хладагент: R290
- Регульовані по висоті ніжки
Переваги піцерійного столу 148л Tecnodom P-SLV02AI:
- Гранітна стільниця — ідеальний для роботи з тестом
- Зручне зберігання інгредієнтів у зоні приготування
- Рівномірне охолодження по всьому об'єму
- Екологічний та енергоефективний холодоагент R290
- Корпус із нержавіючої сталі — гігієнічність та довговічність
- Компактні розміри для невеликих кухонь
Область застосування піцерійного столу 148л Tecnodom P-SLV02AI:
- Піцерії
- Кафе та ресторани
- Фудкорти
- Пекарні
- Стріт-фуд точки
Дивіться цей товар на нашому сайті retail5.com.ua. Більше товарів на сайті рітейл5 у категорії Столи для піци і сендвічів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecnodom |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал стільниці | Граніт |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 148 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид товару | стіл піцерійний |
| Місткість гастроемкостей GN | 5 x GN1/6 |
| Висота | 108.00 см |
| Довжина: | 90.00 см |
| Виконання дверей | глухі |
| Кількість дверей | 2 шт. |
| Максимальна підтримувана температура | +6 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 0.35 кВт |
| Примітка про логістику | Постачальник не несе відповідальність за обов'язкову додаткову упаковку транспортними компаніями-перевізниками. |
| Примітка про товар | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження. |
| Регулювання ніжок по висоті | Так |
| Тип охолодження | динамічне |
| Хладогент | R290 |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 70.00 см |
- Ціна: 96 580 ₴


